Як нас знайти:

вул. Велика Васильківська, 143

096 330 84 50

099 338 89 85

kostyasava@ukr.net

Головна

Відгуки

Автор: Татьяна Марченко,

финансовый директор компаний

"Никита мобайл", "Beeper" и др.

Відтоді як я попала до Костянтина у групу, я жодного разу про те не пожалкувала. Він дуже цікаво і захоплююче проводить заняття. Мушу зізнатися, що іноді після роботи навіть немає сил додому йти, але приходиш на урок англійської до Костянтина, і 3 години занять пролітають непомітно. Він вміє легко і з гумором донести найскладніший матеріал. У Костянтина величезний запас слів і він вміє мотивувати студента до розвитку свого лексікону. Професійний, ерудований, з гарним почуттям гумору викладач.


Автор: Олексій Козловський,

Заступник голови правління ООО Мостобуд

На мій погляд найскладніше в непрофесійному вивченні мови є вірний вибір адекватних підходу, методики і викладача. Більшість курсів і викладачів настільки типізують як форму навчання, так і студентів, що часто індивідуальні особливості повністю ігноруються, що, як правило, демотивує "нестандартних" учнів і фактично не дає ніякого відчутного результату.

В процесі вибору цих трьох аспектів особисто мною були "пройдені-апробовані" декілька достатньо авторитетних київских мовних шкіл (біля п'яти), декілька індивідуальних репетиторів, купа різноманітних учбових посібників . Фінально, я опинився у групі Костянтина. Впевнений на 100%, що свме особистість викладача, його особливості передавати знання, індивідуальна харизма послужили тими ключовими факторами, які дозволили мені як людині, що вивчає англійську лише пару вечорів на тиждень, таки "заговорити" англійською.

Окремо хотів би виділити ті професійні здібності викладача, які для мене і для багатьох моїх колег-студентів є фактично незамінними:

- Вміння мимоволі, індивідуально під кожного студента "ломати" мовний розмовний бар'єр. Мистецтво знайти для кожного інтересну тему і відчувати себе в ній комфортно не тільки в плані мови, але і контекстно дійсно вражає.

- Фактично кожний студент за певний період часу отримує щонайменш свій словарний запас англійської мови, яким саме він оперує. Я б назвав це груповою індивідуальністю підхода методики викладача. Таке я бачив тільки на його заняттях.

- Ненав'язлива але при тому досить глибока обробка граматичних аспектів мови. Причому дозовано під кожного, щоб не заважати складними конструкціями самій розмові у тих студентів, хто є поки що не готовий до того.

- На його заняттях цікаво вивчати мову в усіх її аспектах без втоми протягом 3 годин увечорі після роботи!!!

- Опосередковано: ті студенти, які хоча б одного разу опинилися у нього в групі і з якихось причин випали, готові місяцами очікувати вільного місця, не приймаючи опції інших викладачів тієї ж школи.

Якості особистості

- Незважаючи на роки спільної "роботи", фактично однаковий вік і стать, збіг за багатьма життєвими інтересами і світоглядами, ми досі спілкуємось на "Ви". Це, на мою думку, є верх такта викладача і особистості як такої.

- Величезний кругозір, багатий життєвий досвід, дійсно двостороння комунікативність.

- Здатність знайти індивідуальний контакт практично з кожним студентом, при цьому використовуючи цей момент виключно для професійних цілей, не більше. Завжди є розуміння де, на якому етапі і з ким треба зупинитися при обговоренні певної теми.

- Чудове почуття гумору, сарказм и життєва посмішка водночас.

- Просто хороша людина.

- Опосередковано: всі студенти його обожнюють, і це не тільки професіоналізм.


Автор: Anastasiya Bukovska,

Executive Producer,

Family TVC Production

Kostia has surprised me with his teaching approach - instead of books and rules he taught me through conversation and personal contact. This approach brought great results - in a very short time frame. I heavily recommend Kostia for those who have little time and need fast results.


Автор: Салата И.Н.

Бізнесмен, власник компаній "Фэтэксим" та "Cruzo"

Протягом півтора років я навчався англійській мові на курсах "Еліт А+А". З Костянтином як викладачем навчався протягом одного року. Дав йому нікнейм "Master". Звикав до його вимови пару місяців. Він любить рок і футбол, як і я, тому разговорити мене йому не склало ніяких труднощів. Навчив мене лаятись англійською. Отже, рекомендую всім, кому потрібний сучасний розмовний інглиш. Також з ним не нуднло на заняттях. Не сумніваюсь, що за останні роки він додав у професійному рівні і став досвідченим викладачем.